شهرداری

دهگلان پس از سنندج موفق ترین شهرستان در عملیات برف روبی

درویش قادری شهردار دهگلان رسانه ای کرد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا در طرحی ابتکاری و با بسیج امکانات شهرداری ،ماشین آلات اجاره ای و کمک شرکت های خدماتی سطح شهرستان و پس از بارش سنگین برف ،وضعیت عبور مرور در سطح خیابان و کوچه و معابر شهر در حال عادی شدن است.

درویش قادری شهردار ضمن تشکر از کلیه عوامل شهردار که طی ۷۲ ساعت گذشته در عملیات برف روبی ونمک پاشی حضور داشته اند از پاک سازی کوچه و معابر سطح شهر ظرف ۴۸ ساعت آینده خبر داد و در ادامه افزود تمام نیرو و امکانات را جهت ارائه بهترین خدمات به مردم بسیج کرده ایم.

مشیرپناهی معاون خدمات شهری شهرداری از حضور بالغ بر ۴۰ نفر نیروی انسانی قریب به ۱۵ دستگاه ماشین آلات سنگین و سبک و همچنین همکاری های صمیمانه شرکت های خصوصی شهرستان از جمله عمران بتن در عملیات برف روبی نام برد و از همکاری و صبر مردم در این مدت تشکر کرد.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا