اجتماعیبخش بلبان آبادبین المللیدهگلانلیلاخ

دلسوزانه و در مسیر خدمت،مطالبات مردم را پیگیری کنید

در دیدار اصحاب رسانه با حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رستمی امام جمعه محترم شهرستان قروه

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی امام جمعه شهرستان قروه در جمع اصحاب رسانه ،خبرنگاران و اعضای خبرگزاری دهگلان ویرا ضمن اشاره به ضرورت ایجاد فرهنگ و زیر ساخت مطالبه گری در جامعه افزود :با رعایت سه اصل دلسوزی ،اجتناب از سیاه نمایی و دوری از مخرج پیدا کردن با دشمن،مطالبات بحق مردم را پیگیری کنید.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با خبرنگاران شهرستان دهگلان دو شهرستان دهگلان و قروه را دارای ذخایر ارزشمند خدادادی عنوان و افزود با وجود زیر ساخت های موجود امکان تحول بنیادی و کمک به رفاه و آسایش بیشتر مردم در منطقه فراهم است.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر رستمی خبر و رسانه را حلقه اتصال مردم و حاکمیت عنوان و در ادامه اضافه کرد ،رسانه ها با امید آفرینی در جامعه می توانند بذر نشاط و پویایی در جامعه را بارور کنند.

در ادامه مرتضی یوسفی ضمن برشمردن بسیاری از مسایل که توسط خبرگزاری پیگیری و به نتیجه رسیده است از حمایت های مسئولین و بصورت ویژه مهندس اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی،دکتر معتصمی فرماندار دهگلان و ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دهگلان در به نتیجه رسیدن این گروه رسانه ای تجلیل کرد ودر ادامه آقایان افشین مرادی،کمال کریمی،مهدی روشنی،مهدی رمضانی و فرشید کریمی در زمینه مسایل مختلف به اظهار نظر پرداختند.

در پایان مقرر شد با مساعدت روحانیت معظم دو شهرستان و پیگیری حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر رستمی زمینه ملاقات و دیدار اصحاب رسانه با مسئولان استانی و کشوری فراهم شود.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا