بهداشت و درماندهگلانروستاشهرداریفرمانداریکشاورزیلیلاخ

۲۸۰ میلیارد تومان پروژه در دهه فجر به بهره برداری رسید

حضور مسئولین ارشد استان در بهره برداری از پروژه های سطح شهرستان دهگلان

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا با حضور حاج ماموستا محمدی امام جمعه، مهندس پرویز اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی ،دکتر زارعی کوشا استاندار کردستان ،دکتر معتصمی فرماندار شهرستان دهگلان،جمعی از مدیران کل ،فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران ادارات سطح شهرستان دهگلان از دهها پروژه عمرانی ،درمانی ،کشاورزی و خدماتی بهره برداری بعمل آمد.

پرویز اوسطی نماینده مردم در مجلس در مصاحبه اختصاصی با دهگلان ویرا منطقه لیلاخ را مستعد جهش عنوان و افزود توسعه زیر ساخت ها و توجه ویژه به مناطق روستایی این جهش را پیش می اندازد.

زارعی کوشا استاندار کردستان هم دشت لیلاخ و وجود منابع و ذخایر آب های زیر زمینی ،کشاورزی پویا و شرایط آب و هوایی را از مهمترین بسترهای رشد در منطقه عنوان و افزود دولت به تقویت این زیر ساخت ها کمک خواهد کرد.

دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی دهگلان ،پنج طرح گاز رسانی،طرح های عمران روستایی،فاز دوم گلخانه صادق آباد ،توسعه اورژانس بیمارستان دهگلان،افتتاح ساختمان اداره صنعت و افتتاح ساختمان جدید فرمانداری از جمله طرح های بود که به بهره برداری رسید.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا