فرمانداری

پروژه های نیمه کاره شهرستان نیازمند تزریق جهشی بودجه

فرماندار دهگلان عنوان کرد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با حضور امام جمعه،فرماندار دهگلان،فرماندهان نظامی و انتظامی ،مدیران ادارات و نهادهای شهرستان برگزار شد.

در این جلسه هواسی رئیس بازرسی استان کردستان مهمان جلسه بود.

حمید معتصمی در این جلسه به پروژه‌ای نیمه کاره شهرستان اشاره و در ادامه افزود تکمیل این پروژه ها نیازمند توجه ویژه مدیران استانی و ملی است.

فرماندار دهگلان مهمترین پروژه های نیازمند توجه را بیمارستان دهگلان و فعالیت اتاق عمل،مجتمع فرهنگی و هنری،کتابخانه عمومی ،تعریض جاده دهگلان -بلبان آباد و … عنوان کرد.

معتصمی به ظرفیت های مهم شهرستان در حوزه های مختلف اشاره و ادامه داد این شهرستان در زمینه های مختلف کشاورزی،معدنی،عمرانی و … پیشرو است.

فرماندار دهگلان در ادامه از حمایت مهندس اوسطی نماینده مردم در مجلس و دکتر زارعی کوشا استاندار و سایر مدیران استانی و شهرستانی در پیشبرد برنامه ها تجلیل کرد

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا