بین المللی

شناسایی ظرفیت دستگاههای متولی حوزه انرژی مهمترین راهبرد کمیسیون انرژی این مجمع می باشد.به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا به نقل از روابط عمومی کمیسیون انرژی مجمع مشورتی نظام مسائل کشور ، سومین جشنواره سرآمدان فناوری و صنعت به همت سازمان بسیج مهندسین صنعت و معدن و با حضور مدیران و سرآمدان وزارتخانه های نفت،نیرو، صمت، ارتباطات ، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سازمان انرژی اتمی در سالن خلیج فارس نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

در آیین افتتاحیه که با حضور سردار سرلشگر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی کشور صورت گرفت، محمدصادق محبی نظر رییس کمیسیون انرژی نظام مسائل کشور که به دعوت رییس سازمان بسیج صنعت و معدن حضور یافته بود به بیان ظرفیت ها و توانمندی های این کمیسیون در ۳۱ استان پرداخت.

محبی نظر افزود: این مجمع با بهره مندی از ظرفیت نخبگانی در حوزه های مختلف نفت، گاز، انرژی های تجدید پذیر، نیروگاهها و انرژی اتمی به احصاء مسائل و مشکلات با ارائه راهکارهای عملی و عملیاتی می پردازد.

رئیس کمیسیون انرژی این مجمع گفت: شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های توسعه و ارتقای عملکردی دستگاههای متولی حوزه انرژی از دیگر راهبردهای کمیسیون انرژی این مجمع می باشد.

همچنین طی برنامه ریزی بیگلری مسئول امور هماهنگی و پیگیری های ویژه کمیسیون انرژی این مجمع مقرر شد جلساتی با بسیج صنعت و معدن در حوزه ناترازی انرژی برگزار گردد.
گفتنی است معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی، وزیر صنعت معدن و تجارت، سردار قریشی جانشین بسیج مستضعفین ، سردار زهرایی رییس بسیج مهندسی ، معاون وزیر نفت از دیگر مهمانان این جشنواره بودند.

رونمایی از واحد‌های تولیدی مانع زدایی شده، معرفی ۳۰۰ محصول بومی‌سازی شده، معرفی و الگوسازی نوآوران و فناوران برتر عرصه صنعت و معدن، معرفی و الگوسازی شرکت‌های دانش بنیان پیشرو در حل مسائل اولویت دار وزارتخانه‌های مرتبط با عرصه صنعت و معدن و
تقدیر از کانون‌های تخصصی و گروه‌های جهادی برتر بسیجی وزارتخانه ها از دیگر برنامه های این جشنواره بود.

این نمایشگاه تا یکم اسفندماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران دایر می باشد.

اعضای مجمع
محمد صادق محبی نظر
محبی نظر
دکتر محبی نظر
فواد بیگلری(از جوانان رشید کردستان)
بیگلری
مهندس بیگلری
مجمع نظام مسائل کشور
نظام مسائل کشور

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا