اجتماعیبخش بلبان آباددهگلانفرمانداریلیلاخ

روحانیون پرچمداران تعامل،آرامش و امنیت در جامعه هستند

مهندس اوسطی در جمع روحانیون شهرستان دهگلان

حاج ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان در این مراسم ضمن مهم برشمردن حضور نماینده مردم در مجلس در جمع روحانیون به مطالبات روحانیون شهرستان اشاره و افزود: ضمن تشکر از مهندس اوسطی انتظار داریم سخنان ما را به مجلس برسانید.

مهندس اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی در جمع روحانیون شهرستان دهگلان ،روحانیون را چراغ راه بشریت عنوان و افزود روحانیت شریف منطقه عامل وحدت هستند و دلیل این مدعا اتحاد ایجاد شده در دو شهرستان است که در کشور کم نظیر است.

دکتر معتصمی فرماندار دهگلان در این مراسم ضمن مهم برشمردن فعالیت و تاثیر روحانیون در ایجاد آرامش در جامعه افزود : روحانیون حلقه ارتباطی بین حاکمیت و مردم هستند و با حضور و نقش خود می توانند امید آفرین باشند.

مالکی رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان دهگلان ضمن ارائه گزارشی در زمینه فعالیت های مرکز بزرگ اسلامی به مطالبات روحانیون اشاره و افزود :انتظار است مجلس در زمینه مطالبات روحانیون گام های بهتری بردارد.

در ادامه روحانیون شهرستان در زمینه های مختلف به اظهار نظر پرداختند.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا