بخش بلبان آبادروستاورزشی

دو چمن مصنوعی در روستاهای گردمیران و لاله ای به بهره برداری رسید

با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰ تومان

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا با هدف توسعه ورزش در روستاها دو چمن ورزشی روستاهای گردمیران و لاله ای بخش بلبان آباد دهگلان به بهره برداری رسید.
این دو چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان توسط ورزش و جوانان استان کردستان آماده استفاده نوجوانان و ورزشکاران این روستاها شد.
پیمان محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دهگلان در باره این خبر اضافه کرد: در شهرستان ۱۰ زمین چمن مصنوعی در دست اقدام است که عملیات ۴ چمن آغاز و ۶ چمن مصنوعی دیگر در حال طی مراحل اداری است.


پرویز اوسطی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در بازدید از این چمن های مصنوعی از جهش توسعه فعالیت های ورزشی در شهرستان های قروه و دهگلان خبر داد و در ادامه افزود با هدف توسعه ورزش در روستاها مجلس و دولت گام های موثری را در چند سال گذشته برداشته اند و در حال حاضر ساخت ۱۱ چمن مصنوعی در دو شهرستان یا به بهره برداری رسیده یا در حال ساخت است.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا