اجتماعیحوادثدهگلان

دو سارق منازل و اماکن دولتی دهگلان دستگیر شدند

توسط جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان رسانه ای شد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا به نقل از کردتو دی جانشین فرمانده انتظامی استان ازدستگیری 2 سارق با کشف21 فقره سرقت منزل و اماکن دولتی در ” دهگلان” خبر داد.

لطف الله دارابی ، در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت:‌ در پي وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن دولتی در دهگلان، بررسي موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۱ شهرستان دهگلان با اشراف اطلاعاتی ۲ سارق منزل و اماکن دولتی را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده از متهمان به ۳۶ فقره سرقت منزل و اماکن دولتی اعتراف کردند، گفت: متهمان به همراه پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

دهگلان ویرا بر خود واجب می داند از پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دهگلان تقدیر و تشکر بعمل آورد.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا