فرمانداریگفت و گو

در طول هفته دولت ۱۲۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان کلنگ زنی و یا به بهره برداری می رسد

فرماندار دهگلان در جمع خبرنگاران اعلام کرد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا حمید معتصمی فرماندار دهگلان در جمع خبرنگاران با بیان برنامه های هفته دولت افزود که در طول این مدت بالغ بر ۶۵ برنامه در شهرستان اجرا ،افتتاح و یا کلنگ زنی خواهد شد.

فرماندار دهگلان در ادامه افزود از این تعداد برنامه ۵۷ برنامه عمرانی ۸ برنامه فرهنگی و ۱۱ پروژه مهم در سطح شهرستان کلنگ زنی خواهد شد.

معتصمی در ادامه افزود: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان اجرا و یا به بهره برداری خواهد رسید وی دربخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد از این مبلغ ۳۰ میلیارد تومان عمرانی و ۹۰ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد بود.

فرماندار دهگلان در پایان گریزی زد به حمایت های مهندس اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی و افزود با حمایت نماینده محترم توانستیم پروژه های را کلید بزنیم که مطالبه مردم شهرستان است که در صورت به نتیجه رسیدن شهرستان در زمینه زیر ساخت های درمانی و ورزشی متحول خواهد شد.

مهمترین پروژه های که در این هفته کلنگ زنی خواهند شد

درمانگاه تامین اجتماعی

ساختمان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی پروژه‌ای زیر ساختی در حوزه ورزش و جوانان
در شهرستان خواهد بود

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا