بخش بلبان آبادلیلاخ

بدنبال مدیران جهادی، پر انرژی ،فعال و بومی هستیم

در مراسمی بخشدار جدید بلبان آباد معرفی شد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا محمدی معاون سیاسی فرماندار دهگلان در مراسم تکریم و معارفه بخشدار بخش بلبان آباد با تقدیر از تلاش های ۵ساله آقای ارشدی افزود بدنبال مدیران جهادی ،پر انرژی و بومی هستیم

ارشدی در این مراسم ضمن تقدیر از مسئولین برای ایجاد فرصت خدمت در شهرستان و بخش بلبان آباد افزود :بلبان آباد دارای ظرفیت های فراوان است که تلاش کردیم در این مدت با کمک مردم ،شوراها و دهیاران بسیاری از ظرفیت های بالقوه را به بالفعل در آوریم.

ایشان در پایان از حمایت های فرمانداران گذشته ،دکتر معتصمی و همچنین تلاش های مهندس اوسطی نماینده مردم شریف شهرستان های قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی بخاطر کمک به توسعه زیر ساخت های بخش تقدیر و تشکر کرد.

صباح مفاخری بخشدار بلبان آباد هم در این مراسم ضمن تجلیل از مسئولین برای اعتماد به ایشان برای تصدی این پست اضافه کرد امیدوارم بتوانم سرباز شایسته ای باشم و در کمک به بهبود رفاه و آرامش مردم گام بردارم.

در پایان از فعالیت ۵ ساله ارشدی تجلیل و حکم آقای مفاخری به ایشان ابلاغ و بعنوان بخشدار معرفی گردید.

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا