آموزش و پرورشدهگلان

دشمن مدارس را هدف قرار داده است

فرماندار دهگلان در جمع اعضای شورای آموزش و پرورش عنوان کرد

به گزارش خبرگزاری دهگلان ویرا بمناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش و با حضور فرماندار،مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان و اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان دهگلان دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

معتصمی فرماندار دهگلان در این جلسه به برنامه های دشمن اشاره کرد و افزود دشمن در خط مقدم مدارس را قرار داده است و مرکز حمله آنها دانش آموزان و نسل جوان جامعه است.

فرماندار دهگلان به مسئولیت های خطیر و مهم معلمان اشاره و اضافه کرد معلمان بستر ساز رشد جامعه در آینده هستند و تعلیم ، تربیت و نسل آینده ماحصل تلاش آنهاست.

ناظمی جلال مدیر کل آموزش و پرورش به وضعیت فعلی آموزش و پرورش اشاره و افزود برای فعالیت های پرورشی برنامه های مختلفی را در نظر داریم.

محمدی مدیر آموزش و پرورش به اعلام گزارش فعالیت های آموزشی و پرورشی شهرستان پرداخت و در ادامه اضافه کرد بالغ بر ۱۱۰۰۰ دانش آموز در مدارس شهرستان مشغول به تحصیل هستند

مرتضی یوسفی

متولد ۱۳۵۸ منطقه لیلاخ کردستان دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی و فعالیت بالغ بر ۳۰ سال در عرصه فعالیت های فرهنگی ،هنری و اجتماعی و کسب جایزه های ملی و بین المللی در حوزه تولید فیلم کوتاه داستانی ،مستند و تولید بالغ بر ۲۰۰ نمایش ،نمایشنامه،داستان و رمان و تولید بالغ بر ۱۰۰۰ گزارش با پخش در شبکه های استانی و شبکه یک ،دو ،خبر و...

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا